TASUTA kohaletoimetamine Omniva pakiautomaatidesse alates 59 €!
Vajad abi?

Privaatsuspoliitika

I. Üldine informatsioon

UAB TENDENCIJA (edaspidi – Andmete haldaja) määrab selles privaatsuspoliitikas (edaspidi – Privaatsuspoliitika) ära selle, kuidas Andmete haldajale kuuluvas e-poes Mimi Mood (edaspidi – E-pood) isiklikke andmeid töödeldakse. Privaatsuspoliitika tingimused kehtivad teile iga kord, kui pääsete ligi meie pakutavale sisule ja / või teenusele, sõltumata sellest, millist seadet (arvuti, mobiiltelefon, tahvelarvuti, teler jne) te kasutate.

Andmete haldaja andmed:
UAB TENDENCIJA
J. Kubiliaus ielā 1, 08238 Viļņa
Tel. +372 8801323
Registrikood: 301175557
KMKNR: EE102040793

On väga oluline privaatsuspoliitikat hoolikalt lugeda, sest iga kord, kui külastate Andmete haldaja E-poodi, nõustute käesolevas privaatsuspoliisis kirjeldatud tingimustega. Kui te ei nõustu nende tingimustega, ärge külastage meie saiti, ärge kasutage meie sisu ja/või teenuseid.

Kinnitame, et Andmete haldajale kuuluvat E-poodi külastavate isikute andmeid kogutakse vastavalt kehtivatele Euroopa Liidu ja Leedu Vabariigi õigusaktidele ning kontrolliasutuste juhistele. Kasutusel on kõik mõistlikud tehnilised ja administratiivsed meetmed, et kaitsta meie E-poe poolt kogutud külastaja andmeid varguse, volitamata kasutamise ja muutmise eest.

Alla 16-aastased isikud ei saa meie poodi kaudu oma isikuandmeid esitada. Kui olete alla 16-aastane isik, peate enne isikuandmete esitamist saama vanema või muu seadusliku hooldaja nõusoleku.

Privaatsuspoliitikas kasutatud terminid on määratletud Üldises andmekaitsemääruses nr 2016/679.

II. Millist teavet me kogume?
Teie poolt otse edastatav teave:
 • Ostja ja/või teenuse (tellimuse) tegija nimi, perekonnanimi;
 • ostja ja/või teenuse (tellimuse) tegija e-posti aadress;
 • ostja ja/või teenuse (tellimuse) tegija telefoninumber;
 • tarneaadress.
Teie tegevus E-poes:
 • Ostja IP-aadress;
 • tarne ja maksemeetodid;
 • tehtud tellimuste ajalugu;
 • päringute ja kaebuste ajalugu.
Teave selle kohta, kuidas te meie poodi kasutate

Kogume oma e-poe külastajate kohta teavet, mis annavad meile ülevaate meie teenuste kasutamise iseärasustest või võimaldavad luua automaatselt genereeritavat statistikat. Lisateave "Küpsiste" kasutamise kohta.

Teavet kolmanda osapoole allikatest

Me võime teie kohta teavet hankida avalikest ja tasulistest allikatest (vastavalt seaduses kohaldatud õigusele) ja seostada seda muu teabega, mida me teie käest saame või teie kohta teame. Samuti võime teie kohta teavet saada kolmandate osapoolte sotsiaalvõrgustikest, kui te neid kasutades sisse logite. Näiteks oma Facebooki konto kaudu.

Muu kogutav informatsioon

Samuti võime teie nõusolekul koguda muud teavet teie, teie seadme või selle kohta, kuidas te meie E-poe sisu kasutate.

Võite mitte anda meile teatavat teavet (näiteks teavet, mida nõutakse E-poes konto registreerumiseks). Sel juhul ei pruugi me lubada/võimaldada online-teenuste kaudu ostmist.

III. Kuidas me teie andmeid kasutame?

Me võime kogutud teavet kasutada järgmistel eesmärkidel:

 • Teie registreerimisel, et saaksite meie E-poe pakutavaid teenuseid ja kaupu kasutada/tellida.
 • Ostukorvis olevate toodete ostmisel, kui maksate internetipanga või pangalingi vahendusteenus pakkuva ettevõtte kaudu.
 • Otsturunduse eesmärkidel *, nt. uudiskirjade saatmiseks, individuaalse ja tavalise reklaami saatmiseks; sooduspakkumiste tegemiseks, erihindadest ja kampaaniatest teavitamiseks; toodete ja teenuste hindamiseks (küsitluste, tagasiside ja erinevate uuringute korraldamine).
 • Saamaks teada, kuidas kliendid meie teenuseid ja veebilehte kasutavad, et seeläbi oma teenuseid ja tooteid paremaks muuta ja uut sisu, sh tooteid ja teenuseid luua.
 • Teistel viisidel teie nõusolekuga. *

* Teatame teile, et teil on õigus andmete kasutamisest keelduda või igal ajal oma nõusoleku tühistada, nagu on märgitud ülal tärniga.

IV. Kellele me teie informatsiooni edastame?

Me kohustume mitte edastama teie isiklikke andmeid mistahes kolmandatele osapooltele, välja arvatud järgmistel juhtudel:

 • kui te olete isikuandmete avaldamisega eelnevalt nõustunud;
 • teenuste pakkumiseks – meie partneritele, kes tegelevad teie tellitud kaupade transpordiga või muude tellimustega seonduvate teenuste pakkumisega. Nendele teenuste pakkujatele jagame me ainult sellist personaalset informatsiooni, mis on vajalik konkreetse teenuse pakkumiseks;
 • õigusorganitele vastavalt kehtivatele seadustele.
V. Mida me teeme, et teie isikuandmeid kaitsta?

Isikuandmed on kaitstud varguse, volitamata kasutamise ja muutmise eest. Oleme rakendanud füüsilisi ja tehnilisi abinõusid, et kaitsta meie teenuste pakkumiseks kogutavat teavet. Pidage meeles, et kuigi me võtame teie informatsiooni kaitsmiseks kasutusele kõiksugu meetodeid, siis e-pood, selle veebisait, seotud rahalised tehingud, arvutisüsteemid või traadita ühendused ei saa kunagi täielikult turvalised olla.

Kaitseme teie isikuandmeid 3 aastat pärast seda, kui viimast korda meie teenuseid või sisu kasutate. Pärast seda kustutatakse kogutud andmed viisil, kus nende taastamine ei ole enam võimalik.

VI. Teie õigused

Andmesubjekt, kelle isiklikke andmeid Andmete haldaja töötleb, omab järgnevaid õigusi:

 • teada (olla informeeritud) oma andmete töötlemisest (õigus teada);
 • omada ligipääsu oma andmetele ja sellele, kuidas neid töödeldakse (õigus ligipääsule);
 • nõuda parandamist või isikuandmete töötlemise eesmärgil isiku isikuandmete mittetäielike andmete lisamist (õigus parandada);
 • hävitada oma andmeid või lõpetada nende andmete töötlemine (välja arvatud ladustamine) (õigus hävitada ja õigus "olla unustatud");
 • õigus seaduslikel põhjustel nõuda Andmete haldajalt oma isikuandmete töötlemise piiramist (õigus piirata);
 • õigus andmeid üle kanda (õigus üle kanda);
 • keelduda isikuandmete töötlemisest, kui neid töödeldakse või kavatsetakse töödelda otseturunduse eesmärgil, sealhulgas profiili loomiseks, kuivõrd see on seotud nimetatud otseturundusega.

Kui te ei soovi, et teie isikuandmeid töödeldakse otseturunduse ja profiili loomise eesmärgil, võite saata e-kirja aadressil [email protected] või helistada telefonil +372 8801323 ja teavitada meid sellest, et te ei nõustu oma isikuandmete töötlemisega otseturunduse eesmärgil ja/või sellega, et neid kasutatakse automatiseeritud eesmärkidel, sealhulgas profiilide koostamisel **. Isikuandmete töötlemisest keeldumisel ei ole teiepoolne põhjendus vajalik.

** Teie esitatud isikuandmete põhjal saab teie isikuandmeid profiilida otseturunduse eesmärgil, et pakkuda teile individuaalset teenindust ja pakkumisi. Võite igal ajal tühistada oma nõusoleku isikliku teabe töötlemiseks automatiseeritud viisil, sealhulgas profiilide koostamise kohta, või mistahes muu töötlemise vastu, millega te ei nõustu.

Igasugused isikuandmete töötlemisega seotud nõuded või juhised on Andmesubjektil õigus esitada Andmete haldajale kirjalikult ühel järgmistest viisidest: otse aadressil J. Kubiliaus ielā 1, 08238 Viļņa; e-post posti teel: [email protected].

Sellise taotluse või korralduse kättesaamisel esitab Andmete haldur ühe kalendrikuu jooksul alates taotluse kättesaamisest vastuse ning täidab või keeldub taotluses märgitud toimingutest. Vajadusel võib tähtaega pikendada veel kaks kuud sõltuvalt taotluste keerukusest ja nende arvust. Sel juhul teavitab andmetöötleja andmesubjekti sellist pikendamist ühe kuu jooksul alates taotluse saamisest koos viivituse põhjustega.

Andmete haldajal on õigus mitte lubada andmesubjektil eespool nimetatud õigusi jõustada, välja arvatud isikuandmete kasutamise loobumine otseturunduse eesmärgil seadusega ettenähtud juhtudel, kui see on vajalik; et vältida teenuste- või kutse-eetika rikkumist; see on vajalik poolelioleva uurimise või määratlemiste jaoks; samuti andmesubjekti või teiste isikute õiguste, vabaduse ja kohutuste kaitseks.

VII. Kolmandate osapoolte veebilehed, teenused ja tooted meie e-poes

Andmete haldaja e-pood võib sisaldada kolmandate osapoolte reklaame, linke nende veebisaitidele ja teenustele, mida Andmete haldaja ei kontrolli. Andmete haldaja ei vastuta kolmandate osapoolte poolt kogutud teabe turvalisuse ja privaatsuse eest. Peate tutvuma kolmandate osapoolte veebisaitidele ja teenustele kohaldatavate privaatsuspõhimõtetega nende endi veebilehtedel.

VIII. Küpsised

Kui külastate Andmete haldaja e-poodi, tahame teile pakkuda teie vajadustele kohandatud sisu ja funktsioone. See nõuab küpsiseid. Need on väikesed teabekogumid, mis luuakse automaatselt, kui sirvite e-poodi. Küpsised salvestatakse teie arvutisse või teistesse seadmetesse, mida e-poe sirvimiseks kasutate. Need aitavad Andmete haldajal tuvastada teid eelmise e-poe külastajana, salvestada oma tellimuste ajalugu ja kohandada sisu vastavalt teie eelistustele. Küpsised aitavad tagada e-poe tõrgeteta toimimist, võimaldavad meil jälgida e-poe külastuste kestust, sagedust ja koguda statistilisi andmeid e-poe külastuste kohta.

E-poe küpsiste kirjeldused

Allpool on e-poe poolt kasutatavad peamised küpsised vastavalt nende tüüpidele, kogutavatele andmetele ja aegumiskuupäevadele.

Funktsionaalsed küpsised
Need küpsised mäletavad ostjate eelistusi (nt keel, valuuta seaded, toodete sortimine, filtreerimisvalikud, ostukorvide sisu). Need küpsised võimaldavad ostjatel e-poodi lihtsamini ja enda vajadustele vastavalt kasutada.
Registreerumise küpsised
Need küpsised annavad meile infot, kas teil on kaupluses konto ja kas te seda konkreetsel juhul kasutate. Me kasutame neid küpsiseid eristamaks, millist kasutajakontot ostja omab. Samuti võimaldab see seostada teie kirjutatud kommentaarid teie konto kasutajanimega.
Kolmandate osapoolte analüütilised küpsised
Need küpsised aitavad meil jälgida kasutajate arvu, nende perioodilisust, sirvimise- ja ostuharjumusi. Lisaks aitavad need küpsised saadud andmeid analüüsida ja kokku võtta. Nii saame nendest pärinevat infot kasutada e-poe sirvimise ja veebilehel osaks saava ostukogemuse parandamiseks.
Kolmanda osapoole reklaami-, turundus- või teenuse-küpsised
Need küpsised annavad meile teada, kas olete teatud reklaami juba näinud ja kui palju aega on viimasest reklaami näitamisest möödunud. See aitab meil pakkuda asjakohasemaid reklaame, piirates kuvamiste arvu kasutaja kohta ja hinnates nende reklaamide tõhusust.
Kuidas küpsiseid hallata ja kustutada

Kui te kasutate meie pakutava sisu vaatamiseks veebilehitsejat, võite oma veebilehitseja seadistada järgnevalt: vastu võetakse kõik küpsised; kõikidest küpsistest keeldutakse; teid teavitatakse, kui toimub küpsiste allalaadimine. Iga veebilehitseja on erinev, seega kui te ei tea, kuidas muuta küpsiste eelistusi, vaadake oma veebilehitseja abimenüüd. Teie seadme operatsioonisüsteemil võivad olla täiendavad küpsisefunktsioonid. Kui te ei soovi, et teavet küpsiste abil kogutaks, saate nende salvestamise enamikes veebilehitsejates kergesti keelata. Sellega lõpetatakse nii küpsiste allalaadimine kui ka kasutamine. Küpsiste haldamise kohta lisateabe saamiseks külastage: www.allaboutcookies.org.

Pange siiski tähele, et mõnel juhul võib küpsiste kustutamine aeglustada veebi sirvimise kiirust, piirata teatavate veebisaidi funktsioonide toimivust või blokeerida juurdepääsu saidile.

Meie pood võib sisaldada linke teiste inimeste, ettevõtete või organisatsioonide veebisaitidele. Teavitame teid, et Andmete haldaja ei vastuta taoliste veebisaitide poolt rakendatavate privaatsuspoliitikate või põhimõtete eest. Seega, kui klõpsate Andmete haldaja veebilehel olevatel kolmandate osapoolte linkidel, peaksite nende privaatsuspoliitikaga eraldi tutvuma.

IX. Võtke meiega ühendust

Kui teil on seoses privaatsuspoliitikaga küsimusi, võtke meiega ühendust:

Telefonil: +372 8801323

E-post: [email protected]

Uuendatud 09.05.2018