Kallid kliendid, soovime informeerida, et töötame nagu tavaliselt. Tellige ja kaubad toimetatakse kiirelt ja turvaliselt lähimasse Omniva pakiautomaati.
Vajad abi? +372 8801323
0 Ostukorv: 0 / Summa: Osta
12/19/2019 16:00:00
p. t. min. s.
Just nii kaua on aega, et oma tellimused jõuludeks kulleriga või DPD Pickup punkti tellida!

Tagastamine

30 päeva tagastamise garantii!
Laadi see vorm alla, täida ära ja saada e-posti aadressile
OSTKE JÕULUKINKE JULGELT! Kui peaks juhtuma, et kingitus ei sobi, saate selle 30 päeva jooksul tagastada.

Mõtiskled, et kas veebipoest Mimi Mood ostetuid tooteid on võimalik tagastada?

Jah, see on võimalik. Kui aga kahtled lihtsalt õige suuruse või mudeli valimisel, võid meie käest alati nõu küsida e-posti teel aadressil või telefonitsi +372 8801323. Anname Sulle hea meelega nõuandeid - nii ei pea sa kokku puutuma tagastustoimingutega.

Kui aga veebipoest ostetud toode mingil põhjusel siiski sulle ei sobinud, saada meile "Tagastusnõue" e-posti aadressile . NB: Sellele e-posti aadressile saadetud küsimustele ei vastata! Küsimuste korral pöörduge info@mimimood.ee või helistage meile numbril +372 880 1323

Toodete tagastamine:

 • Tooteid saab tagastada 30 päeva jooksul alates toodete kättesaamisest.
 • Toode ei tohi olla kantud ega kuidagi moodi kasutatud. Toode peab olema täiesti samasugune ning sama väärtusega, nagu kätte saades.
 • Toode peab olema originaalses tootjapoolses pakendis ning kaubandusliku välimusega.
 • Tootel peavad alles olema kõik sildid.
 • Tagastamisele kuulub ostu summa ilma saatmiskuludeta (kui need lisandusid).
 • Toodete tagastamisega seonduvad kulud jäävad kliendi kanda. Tooted tuleb saata kulleriga või muul viisil otse allpool olevale aadressile. Postkontorisse saatmist tuleks vältida, sest me ei käi postkontoris pakkidel tihedalt järel. Sellega seoses muutub ka raha tagastamise aeg pikemaks.
 • Ise allolevale aadressile kohapeale viies tuleb eelnevalt kastikeses oleval numbril ette helistada ja aeg kokku leppida.

Tooted, mille tagastamisele või ümber vahetamisele kehtivad erinõuded:

 • Sukkpükse, sukki või sukahoidjaid ning kehasukki (Catsuit'e) saab tagastada või ümber vahetada ainult siis, kui neid ei ole kordagi selga pandud.
 • Parfüüme, kehavärve, massaažiõlisid või geele saab tagastada või ümber vahetada siis, kui sa ei ole neid kordagi kasutanud ning pakend ei ole kuidagi kahjustatud.
 • E-poest ja kauplustest ostetud kinkekaardid ei kuulu tagastamisele ega sularahaks ümber vahetamisele. Kui tagastate kinkekaardi eest ostetud toote, siis selle eest raha tagasi ei saa, vaid kinkekaart taastatakse endise summa ulatuses.

Pakiautomaadi kaudu tagastamisel:

 1. ​Täitke ära lehe vasakul olev allalaaditav Tagastusnõue.
 2. ​​Saatke see aadressile
 3. ​​Tagastage toode. Lisage tootele juurde vähemasti oma nimi. Veel parem - arve.

Toode tuleb tagastada Omniva pakiautomaati, Tallinnasse.
Pakiautomaadi nimi: Tondi Ärikeskuse pakiautomaat (NB: mitte segi ajada Tondi Selveri pakiautomaadiga!).
Saaja numbriks on : +372 56 255 395
Paki saatmise juhised leiate järgmiselt lingilt (kerige täiesti alla): https://www.omniva.ee/era/pakk/kuidas_pakki_saata

Toote tagastamine kulleriga:

Monarie OÜ (MakesYouLocal)
Pärnu mnt 142a-1208 (2korrus),
Tallinn, 11317
+372 56 255 395

-------
Tööajad: I-V: 9:00 - 17:00
* Ise kohapeale viies tuleb eelnevalt ülal oleval numbril ette helistada ja aeg kokku leppida.

Tähelepanu! Sellele aadressile saab saata üksnes tooteid tagastuseks, mida haldab meie partner MakesYouLocal. Tegemist ei ole meie müügisalongi ega kontoriga, seega kahjuks ei ole momendil võimalik Mimi Mood tootevalikut kohapeal selga proovida ja osta.

Klient vastutab tagastatavate toodete eest täielikult seni, kuni need jõuavad meieni. Seega anname paar soovitust:

 • Pakenda tooted väga hoolikalt ja turvaliselt, tagamaks, et tooted pole kaotanud oma kaubanduslikku välimust selleks ajaks, kui need meieni jõuavad.
 • Saada pakk usaldusväärse saatmisviisiga (kuller).
 • Jäta alles tõestus (nt jälgimiskood) toodete saatmise kohta.

Tähelepanu! Me ei vastuta toodete eest, mis on meile saatmise käigus kaotsi läinud, kahjustada saanud või saadetud meile eksikombel.

Pärast tagastatavate toodete kätte saamist läheb Mimi Mood meeskonnal 14 päeva toote ülevaatamiseks ning kliendi teavitamiseks. Kui tagastatud toode vastab Mimi Mood tagastusnõuetele, tagastatakse kliendile toodete eest tasutud summa. PS: Kui toote eest tasuti PayPali kaudu, saadetakse ka tagastatav summa samale PayPali kontole, millelt tasuti.

Toodete ümbervahetamine

Kui sa soovid toote ümber vahetada teise suuruse või mudeli vastu, järgi toote tagastamise toimingut ning seejärel tee uus tellimus soovitud tootele. Üks-ühele toodete ümbervahetamine ei ole kahjuks sellisel kujul võimalik – tegeleme ainult tagastatud toodete eest raha tagasimaksmisega.

Üles

Tooteid saab tagastada 30 päeva jooksul! Rohkem infot
Iga tellimuse pealt kogud 5% krediiti
Iga tellimuse pealt kogud 5% krediiti Rohkem infot
Elegantne kinkekarp
Elegantne kinkekarp
4.00 €
Osta
Maksa Swedbank pangalingi kaudu Maksa SEB pangalingi kaudu Maksa PayPali kaudu Maksa Paysera kaudu Maksa sularahas Aktsepteeritud krediitkaardid
Kingiideed
12/24/2018 23:59:59